شرایط و قوانین

"شرایط و قوانین"

سلام

 از این که وبسایت "فکت افتاد" را انتخاب کرده اید ، ممنونیم.

تیم حرفه ای ما تلاش میکند که نهایت کیفیت و خدمات را به علاقه مندان موسیقی ارائه کند . بنا بر این خواهشمندیم موارد زیر را به دقت مطالعه کرده و ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید. 

 

- نحوه خرید :

برای خرید ضرباهنگ اختصصای و مورد نظر خود ،کافیست بعد از گوش دادن و اطمینان حاصل کردن از محصول مورد نظر به سادگی بر روی گزینه ی "خرید" کلیک کنید و یکی ازموارد " خرید اینترنتی " و یا "ایمیل" را انتخاب کنید.

 

بعد از انتخاب این گزینه ، با وارد کردن مشخصات مریوطه  شتاب مستقیما" وصل شوید و ضرباهنگ مورد نظر را خریداری کنید.

پس از اتمام و تایید پرداخت ، تا حداکثر 24 ساعت ضرباهنگ مورد نظر و پروژه قطعه به همراه تمامی خط های تشکیل دهنده ی موسیقی برای شما به صورت ایمیل ارسال میشود . لازم است بدانید ، ضرباهنگ به محض تاییدیه پرداخت از نمایش عمومی خارج میشود و به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد.

خرید از طریق ایمیل

بعد از انتخاب این گزینه ، با وارد کردن آدرس ایمیل خود و کد ضرباهنگ مورد نظر در جایگاه تعریف شده ، یک ایمیل با حاوی مشخصات و نحوه ی پرداخت از طریق انتقال وجه (کارت به کارت ) برای شما ارسال شده و کارشناسان ما به محض تایید دریافت وجه ضرباهنگ را حداکثر تا مدت 48 ساعت به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار میدهد.

 

قوانین 

- این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال استفاده ی غیر مجاز و خارج قوانین جمهوری اسلامی ایران ندارد و صرفا جهت استفاده موسیقای در اختیار خریدار قرار میگیرد ، هر گونه مسئولیتی برعهده ی خریدار میباشد . 

- هر ضرباهنگ فقط به صورت اختصاصی بدون شناسه صوتی سایت فقط در اختیارخریدار قرار میگیرد. حق تعویض و یا پس دادن وجود ندارد پس هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید. 

- بعد از خرید تا حداکثر 48 ساعت ،ضرباهنگ در اختیار شما قرار میگیرد ، اگر بعد از خرید تا 48 ایمیلی دریافت نکردید با ایمیل ارتباط برقرار کنید ، برای کارشناسان ما شرایط را توضیح دهید تا به سرعت به کار شما رسیدگی کنیم. 

ـ تمامی پروژه ها به صورت خط های آوای جداگانه در قالب استاندارد برای شما ارسال میشود . 

- تمامی محصولات توسط تهیه کنندگان ماهر و با تجربه ی فکت افتاد تولید شده و هر گونه ادعای شخص دیگری قابل تایید نمیباشد .

- در صورتی که عضوی از تهیه کنندگان فکت افتاد باشید ضرباهنگهای تولید شده از شما باید توسط گروه تیک تاک تایید شده و محدودیت در قیمت گذاری طبق قوانین سایت میباشد.  

نحوه ی همکاری 

کسانی که تمایل به همکاری در زمینه ی تولید ضرباهنگ دارند، میتوانند محصولات خود را به ایمیل در قالب فایل برای ما ارسال کنند و منتظر تایید کارشناسان باشند 

تمامی راه های ارتباطی موجود در این سایت به زمینه ی کاری به خصوص خود تمرکز میکنند ،بنابراین از فرستادن موارد دیگر از جمله نمونه خوانندگی ویا تکست و شعر خودداری کنید!

با تشکر